TR EN
SİZİ ARAYALIM

Focus pendik projesi hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapmasında vermiş olduğunuz bilgiler sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılacak, hiç bir şekilde 3. Şahıs ve diğer pazarlama faaliyetleri gösteren firma ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

DİĞER TÜM ÖZELLİKLER

B BLOK

B BLOK

FOCUS PENDİK / B BLOK
İstanbul'un yükselen değeri Pendik'te, en güzel şekilde yaşamak isteyenler için ; FOCUS PENDİK'İ tasarladık. Tamamı 3.000 m², Arsa Alanı 1.650 m², Taban Oturumu A ve B Blok olmak üzere 2 Blok, 121 Daire yer almaktadır.

(1+1) / (2+1) / (3+1) / (3+1 Dubleks) seçenekleri 1.350 m² Yeşil Alan, Yüzme Havuzu, Açık ve Kapalı Otopark Alanı, Çocuk Oyun Alanı, Yürüyüş Alanı, Kamelya ve Dinlenme Alanı , Kapalı Devre Kamera Sistemi, Merkezi Isıtma Sistemi ile sizlere yeni bir yaşam alanı sunuyor.

"YENİ YAŞAM ODAĞI"
FOCUS PENDİK, sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek kalite standartlarına sahip olacak şekilde, konsepti, mimarisi, peyzajı ve sosyal donatılarıyla ayrı ayrı yorumluyor ve çevresiyle uyumlu olduğu için de çevresine değer kattığına inanıyoruz.

FOCUS PENDİK sizleri konforlu, güvenli, yeşille çevrelenmiş yapısıyla, ulaşım rahatlığı ve sosyal imkanları ile yenilikleri ve ince mimari dokunuşlarıyla modern sağlık bir yaşama davet ediyor.