TR EN
SİZİ ARAYALIM

Focus pendik projesi hakkında bilgi almak için formu doldurun biz sizi arayalım.

Kişisel Verilerin Korunması kanunu kapmasında vermiş olduğunuz bilgiler sadece sizinle iletişim kurmak amacıyla kullanılacak, hiç bir şekilde 3. Şahıs ve diğer pazarlama faaliyetleri gösteren firma ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Focus Pendik

Sürekli değişen dünyada, özgün kimliklere sahip bireylerin, farklı zevkleri olduğu bir dönemde, evin tanımı ve ev hayatı da değişiyor. İnsanlar, yaşayacakları, kendilerini iyi hissedecekleri, sevdikleriyle iletişim kurdukları, çalıştıkları, kendileriyle uyum içinde, sürdürülebilir, konforlu, değer kazanan özel alanlara sahip olmak istiyor. 

Özünde, her evin görünümü ve enerjisi, sahibinin eşsiz bir yansımasıdır. Evinizle aranızda görünmez bir bağ vardır. Çeşitli malzeme kullanımı ve tasarımlarımızla hem konforlu hem de şık bir stil yaratarak kendinizi ait hissedeceğiniz yaşam alanı tasarladık.

Tamamı 3.000m² arsa alanı 1.650 m² taban oturumu 2 Blok, 121 daire yer almaktadır. (1+1) / (2+1) / (3+1) (3+1 Dubleks) seçenekleri 350M² yeşil alan, Yüzme havuzu, Açık ve Kapalı Otopark Alanı, Çocuk Oyun Alanı, Yürüyüş Alanı, Kamelya ve Dinlenme Alanı , Kapalı Devre Kamera Sistemi, Merkezi Isıtma Iistemi ile sizlere yeni bir yaşam alanı sunuyor.

Adres: Dumlupınar Mh. Savaş Sk. No:16A
Pendik / İSTANBUL